صدرا لیزر

ABOUT USمجموعه صدرا لیزر

در سال ۱۳۸۵ ارتباط خوبی با کمپانی Bystronic سوئیس توسط مدیریت صدرا لیزر (مصطفی ابراهیمی) شکل گرفت که منجر به واردات دستگاه برش لیزر Bystronic ساخت سوئیس به کشور عزیزمان ایران گردید؛ که سنگ بنای تأسیس مجموعه صدرا لیزر شد. ارائه خدمات برش لیزر و فروش دستگاه لیزر به صنایع مختلف، ارمغان این همکاری بود. با توجه به نیاز بازار صنعت به دستگاه‌های برش لیزری و خدمات پس از فروش این دستگاه‌ها، مجموعه صدرا لیزر با تلاش روزافزون در این زمینه توانست رتبه اول فروش دستگاه در ایران را از آن خود کند. در حال حاضر صدرا لیزر پرچم‌دار واردات انواع دستگاه‌های برش لیزر با برند Bystronic سوئیس می‌باشد که بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان را نسبت به خدمات پس از فروش دستگاه‌ها به خود اختصاص داده است. هم اکنون مجموعه صدرا لیزر با کوله‌باری از تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه‌های برش لیزری و ارائه خدمات برش لیزر فلزات در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد.

خدمات مجموعه صدرا لیزر

Advantagesمزایای مجموعه صدرا لیزر

  • صدرا لیزر با مجهز بودن به ۴ دستگاه برش لیزر با برند Bystronic سوئیس تا توان ۶ کیلو وات، امکان برش فلزات با متریال های متفاوت، مانند: آهن، مس، برنج، استیل، گالوانیزه، آلومینیوم و سیلیس را دارد. همچنین قابلیت برش فلزات رنگی در مجموعه صدرا لیزر میسر می‌باشد.
  • دستگاه‌های صدرا لیزر قابلیت برش ورق آهن از کمترین ضخامت (۰.۵ میلی‌متر) تا بیشترین ضخامت (۳۰ میلی‌متر) و قابلیت برش ورق استیل با گاز نیتروژن از کمترین ضخامت (۰.۵ میلی‌متر) تا بیشترین ضخامت (۲۵ میلی‌متر) را دارند. با توجه به تعداد بالای دستگاه‌ها، سرعت تحویل کار قابل توجه بوده و همچنین قطعات با دقت و کیفیت بالا برش می‌خورند.
  • صدرا لیزر با دارا بودن موجودی کامل از قطعات اصلی و مصرفی دستگاه‌های برش لیزر با برند Bystronic سوئیس، نیاز مشتریان را در زمینه تأمین قطعات یدکی دستگاه برآورده می‌سازد. همچنین به جهت مراودات با شرکت سازنده”Bystronic”، امکان تهیه قطعات کمیاب در سریع‌ترین زمان ممکن فراهم می‌باشد.
  • سال‌ها تجربه، داشتن مهارت و دانش فنی تیم صدرا لیزر در زمینه تعمیر و سرویس دستگاه‌های لیزر، پاسخگوی نیاز مشتریان در زمینه رفع ایراد و خرابی دستگاه می‌باشد.
  • صدرا لیزر از اولین و معتبرترین واردکنندگان دستگاه‌های برش لیزر با برند Bystronic سوئیس به ایران می‌باشد. کلیه دستگاه‌ها پس از اورهال شدن توسط تیم صدرا لیزر، آماده فروش می‌شوند.
  • قرارداد پشتیبانی سالیانه دستگاه‌هاى برش ليزر بین مجموعه صدرا ليزر و شركت بيسترونيک سوييس (Bystronic) به صورت مستقيم می‌باشد. همواره تلاش مجموعه صدرا لیزر سعی در مشتری مدار بودن و توجه به نیازهای مشتری می‌باشد.

chartچارت سازمانی مجموعه صدرا لیزر

چارت سازمانی مجموعه صدرا لیزر

contractقرارداد مجموعه صدرا ليزر با کمپانی بیسترونيک

قرارداد خدمات پس از فروش دستگاه‌هاى برش ليزر مجموعه صدرا ليزر با کمپانی بیسترونيک سوييس به صورت مستقيم

گواهی کیفیت مجموعه صدرا لیزر از کمپانی بیسترونیک

SERVICESخدمات قابل ارائه

برش لیزر فلزات

برش لیزر غیرفلزات

خمکاری

خدمات پس از فروش

فروش دستگاه برش لیزر

قطعات دستگاه برش لیزر

نرم افزار دستگاه برش لیزر

تعمیر و سرویس دستگاه

WHY USچرا مجموعه صدرا لیزر

مجهز به ماشین‌آلات برش لیزر حرفه‌ای و روز دنیا

جزو اولین و معتبرترین واردکنندگان دستگاه برش لیزر در ایران

قرارداد پشتیبانی سالیانه معتبر دستگاه‌های برش لیزر

نزدیک به دو دهه تجربه به همراه مهارت و دانش فنی

545487

پروژه کاری

2584

مشتری راضی

40

گواهی کیفیت

DEPARTMENTSدپارتمان‌های تخصصی صدرا لیزر

دپارتمان خدمات برش لیزر صدرا لیزر

دپارتمان خدمات برش لیزر

دپارتمان فروش قطعات صدرا لیزر

دپارتمان فروش قطعات

دپارتمان تعمیر و پشتیبانی صدرا لیزر

دپارتمان تعمیر و پشتیبانی