صدرا لیزر

repair and serviceتعمیر و سرویس ماشین‌آلات برش لیزر

مجموعه صدرا لیزر توانسته است طی سالیان اخیر در زمینه‌های مختلف ساخت و تولید قطعات مختلف صنعتی، تعمیرات قطعات در مجموعه صدرا لیزر دپارتمان تعمیر و سرویس یکی از بنیادی‌ترین وظایف خود را فراهم آوردن شرایطی می‌داند که در آن ماشین آلات و تجهیزات بدون لنگی و مرتب کار نموده و مصارف ماشین در پائین‌ترین حد خود باقی بماند و علاوه بر تمام آنها هزینه تعمیر به حداقل ممکن برسد.
در مجموعه‌های صنعتی ماشین‌آلات همواره در حال فرسوده شدن هستند، بنابراین مسئله تعمیرات و نگهداری ماشین‌آلات یکی از مهم‌ترین مسائل قابل توجه می‌باشد. انجام عملیات تعمیراتی در مورد ماشین‌آلات پس از شکستگی و خرابی، روش منطقی نبوده و سبب وقفه در عملیات تولیدی می‌گردد. زیان‌های ناشی از توقف عملیات تولیدی به مراتب بیشتر از تعمیر ماشین‌آلات می‌باشد.
بنابراین با ایجاد سیستمی که بتواند مانع ازکارافتادگی و خرابی ماشین‌آلات گردد می‌توان از یک طرف راندمان تولیدی دستگاه را بالا برده و از طرف دیگر زیان‌های ناشی از وقفه کار را به حداقل تقلیل داد.
در دپارتمان تعمیر و سرویس مطالعه وضعیت اولیه ماشین آلات، نحوه انجام عملیات تعمیراتی و بررسی کامل اطلاعات کارخانه سازنده ماشین‌آلات؛ از اساس طراحی سیستم تعمیر و سرویس مجموعه صدرا لیزر می‌باشد.

دپارتمان تعمیر و پشتیبانی صدرا لیزر

دپارتمان تعمیر و پشتیبانی صدرا لیزر

فرم تعمیر و سرویس ماشین آلات Order form

مجموعه تخصصی صدرا لیزر اولین واردکننده و نمایندگی فروش انحصاری، انواع دستگاه‌های برش لیزر با برند Bystronic سوئیس در ایران می‌باشد. دستگاه‌های برش لیزر بیسترونیک (Bystronic) در ابعاد گوناگون و برای برش لیزر فلزات و غیرفلزات تولید می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش تعمیر و پشتیبانی دستگاه برش لیزر، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.

  اهداف دپارتمان تعمیر و سرویس مجموعه صدرا لیزر

  اهداف دپارتمان تعمیر و سرویس مجموعه صدرا لیزر Goals

  • جلوگیری از توسعه عیوب و نقایص.
  • بر طرف کردن نواقص و معایب جزئی قبل از احتیاج به تعمیرات کلی .
  • جلوگیری از وقفه در عملیات تولید از طریق تعویض قطعات فرسوده قبل از شکستگی و از کار انداختن دستگاه.
  • کاهش توقف‌های تولید و جلوگیری از زیان‌های ناشی از وقفه در کار.
  • صرفه‌جویی در نیروی انسانی به علت تقلیل عملیات تعمیراتی.
  • کاهش تعمیرات کلی و تکرار.
  • کاهش در مصرف لوازم یدکی و تقلیل هزینه مربوطه.
  • کاهش در حجم مقدار محصول نامرغوب و افزایش مرغوبیت محصولات.
  • افزایش طول عمر ماشین‌آلات و صرفه‌جویی در خرید ماشین‌های جدید.
  • افزایش راندمان تولیدی ماشین‌آلات و کاهش هزینه‌های تولید.

  وظیفه دپارتمان تعمیر و سرویس مجموعه صدرا لیزر تنها به تعمیر دستگاه‌های خراب منوط نمی‌شود؛ بلکه تکنسین‌های دپارتمان تعمیر و سرویس باید مرتباً در فواصل مشخص دستگاه‌ها را بازدید کنند، روغنکاری نمایند، صورت لوازم یدکی و احتیاجات را تنظیم نموده و برنامه‌های تعمیرات اساسی و تعمیرات غیراساسی را پی‌ریزی نمایند و در نهایت تمام این عملیات را به نحوی انجام دهند که مزاحمتی برای جریان تولید پیش نیاورد یا به حداقل‌ترین شکل ممکن پیش بیاورد .