صدرا لیزر

SALEفروش ماشین آلات برش لیزر

مجموعه صدرا لیزر توانسته است طی سالیان اخیر در زمینه‌های مختلف ساخت و تولید قطعات مختلف صنعتی، تعمیرات قطعات صنعتی و اورهال دستگاه‌های فرسوده، اتوماسیون صنعتی خطوط تولیدی و مدل‌سازی و بازطراحی قطعات مصرفی دستگاه‌های صنعتی، خوش بدرخشد همچنین؛ مجموعه تخصصی صدرا لیزر اولین واردکننده و نمایندگی فروش انحصاری، انواع دستگاه‌های برش لیزر با برند Bystronic سوئیس در ایران می‌باشد. دستگاه‌های برش لیزر بیسترونیک Bystronic در ابعاد گوناگون و برای برش لیزر فلزات و غیرفلزات تولید می‌گردد. در مجموعه صدرالیزر دستگاه‌های برش لیزر بیسترونیک Bystronic با قیمت بسیار مناسب و رقابتی عرضه می‌گردد. دستگاه‌های برش لیزر بیسترونیک، با پشتیبانی تیم خدمات پس از فروش مجموعه صدرا لیزر دارای ضمانت ۱۲ ماهه و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشد. مجموعه صدرا لیزر با دارا بودن یکی از بزرگ‌ترین و قوی‌ترین تیم‌های سرویس و تعمیر در کل ایران توانسته است؛ بر بام صنعت برش لیزر ایران قرار بگیرد.
هر کسی از صنایع نفت و گاز گرفته تا صنایع تولید ماشین‌آلات و یا آسانسور و یا حتی تولیدکنندگان اقلام تبلیغاتی؛ که قصد تولید قطعه فلزی از ورق فلزی را داشته باشد، می‌تواند برش لیزر قطعات خود را به عنوان یکی از روش‌های سریع ارزان و باکیفیت مدنظر قرار دهد.
فروش دستگاه‌های برش لیزر بیسترونیک Bystronic سوییس که هم اکنون از بهترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های جهان می‌باشند؛ مجموعه صدرا لیزر را به یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات در سطح کشور تبدیل نموده است که رضایت و وفاداری بسیاری از مشتریان تاییدی بر این مدعاست.

دستگاه برش لیزر Bystar 3015 6KW 2007

دستگاه برش لیزر Bystar3015-6KW

Bystronic Refurbished machine Bystar 3015 6kW

لوگوی کمپانی Bystronic

date_range2007

build6KW

دستگاه برش لیزر Bystar 3015 2.2KW 2005

دستگاه برش لیزر Bystar3015-2.2KW

Bystronic Refurbished machine Bystar 3015 2.2kW

لوگوی کمپانی Bystronic

date_range2005

build2.2KW

دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر Bystar3015-3KW

Bystronic Refurbished machine Bystar 3015 3kW

لوگوی کمپانی Bystronic

date_range1998

build3KW

دستگاه برش لیزر Bysprint 3015-3KW 2001

دستگاه برش لیزر Bysprint 3015-3KW

Bystronic Refurbished machine Bysprint 3015 3kW

لوگوی کمپانی Bystronic

date_range2001

build3KW

دستگاه برش لیزر Byspeed 3015 4.4KW 2005

دستگاه برش لیزر Byspeed 3015-4.4KW

Bystronic Refurbished machine Byspeed 3015 4.4kW

لوگوی کمپانی Bystronic

date_range2005

build4.4KW

دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر Bystar 4020-4.4KW

Bystronic Refurbished machine Bystar 4020 4.4kW

لوگوی کمپانی Bystronic

date_range2006

build4.4KW

دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر Bystar 2512-1.8KW

Bystronic Refurbished machine Bystar 2512 1.8kW

لوگوی کمپانی Bystronic

date_range2000

build1.8KW

HINTSنکات خرید دستگاه برش لیزر

قیمت و همچنین مشخص کردن نوع پشتیبانی قراداد برای انجام مراحل خرید دستگاه برش لیزر فلزات بسیار مهم است. توان تیوب دستگاه برش لیزر از سری نکات حائز اهمیت در زمان خرید دستگاه برش لیزر محسوب می‌شود؛ زیرا توسط این تیوب لیزر می‌توان هزینه تولید پرتو لیزر را کاهش داد ولی اگر از آن استفاده نشود تولید پرتو لیزر بسیار پرهزینه و سخت است. توان تیوب قابل تغییر است که برای کار روی متریال‌های متفاوت توان این لیزر متفاوت است. دستگاه برش لیزر فلزات دارای یک تیوب شیشه‌ای است که مانند لامپ لیزری مولد پرتو لیزر است و به وسیله آن می‌توان متریال‌های متفاوت را لیزر کرد. از ویژگی های دیگر دستگاه برش لیزر میز ثابت و یا میز برقی است؛ اگر این میز ثابت باشد باید برای برش روی قسمت‌های مختلف متریال این چرخش به صورت دستی انجام گیرد؛ ولی اگر میز برقی باشد دیگر به راحتی قابل چرخش برای برش لیزر خواهد بود.
دستگاه‌های برش لیزری در اندازه و توان‌های مختلفی تولید می‌گردند. برش لیزر فلزات با برش لیزر غیرفلزات از نظر ساختار و توان متفاوت می‌باشند. عامل تعیین‌کننده قیمت یک دستگاه برش لیزر به عواملی همچون:
• نوع و توان تیوب لیزر دستگاه
• اندازه سطح کار برش لیزر
• نوع مادربرد به کار رفته
• دارا بودن آپشن‌هایی خاص همچون میز متحرک برقی
• نوع و کیفیت قطعات جانبی همراه دستگاه همچون چیلر خنک‌کننده
• مدت زمان ضمانت و تعهدات واقعی فروشنده درخدمات پس از فروش
و مواردی از این دست وابسته است.

رشد تکنولوژی و دستگاه های مدرن از جمله تغییرات چشمگیری است که در تمامی زمینه های زندگی انسان ها از جمله صنعت ایجاد شده است. امروزه با گسترش تکنولوژی در بخش صنعت، از ابزار ها و ماشین های پیشرفته ای استفاده می شود که یکی از آن ها، دستگاه لیزر می باشد. دستگاه لیزر از کاربردی ترین ماشین هایی است که در کارخانه ها و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آن می تواند کار شما را متحول کند. البته شما باید نکات مهم در هنگام خرید و فروش دستگاه لیزر را هم مورد توجه داشته باشید که در ادامه به توضیح دقیق آن ها خواهیم پرداخت.

فروش دستگاه لیزر

بررسی فروش دستگاه لیزر

دستگاه برش لیزر امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. با کمک دستگاه لیزر شما می توانید انواع ورق های مختلف را برش دهید. دستگاه لیزر سرعت کار شما را بسیار بالا خواهد برد و همچنین کار شما را دقیق تر خواهد کرد. تنها باید برنامه ی آن را بنویسید و دستگاه لیزر بدون کوچکترین خطایی در اندازه، ورقه های شما را برش خواهد زد. در حالت عادی امکان ایجاد اشکال و طرح های سخت بر روی ورق ها امری غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد بود؛ در حالی که با دستگاه لیزر این کار به آسانی محقق خواهد شد.

آپشن های فوق العاده دستگاه لیزر باعث شده است که در مکان های مختلف کارخانه ها و کارگاه ها از آن استفاده شود. این مسئله موجب داغ شدن بازار کار اپراتور های لیزر هم گردیده است. فروش دستگاه لیزر هم برای بخش صنعت و هم در بخش دکوراسیون به وفور انجام می پذیرد.

خرید و فروش دستگاه برش لیزر

نکاتی که در هنگام خرید دستگاه لیزر باید آن ها را رعایت کنید

اکنون پس از معرفی کامل دستگاه برش لیزر و مزایای آن، این سوال مطرح می شود که در خرید و فروش دستگاه لیزر باید به چه نکاتی توجه کرد و همچنین عوامل موثر بر قیمت آن چیست؟

اولین نکته در فروش دستگاه لیزر، توجه به این است که شما قصد برش چه ورق هایی را با آن دارید. به هر اندازه که ورقه شما ضخیم تر باشد، باید از تیوب های قدرتمند تری در آن استفاده نمایید. تیوب های دستگاه های برش لیزر بر اساس زمان عمر تقسیم بندی می شود. اگر به یک تیوب دستگاه لیزر نگاه کنید، چیزی تحت عنوان مکس پاور و مین پاور توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. مکس پاور حداکثر توانی است که یک دستگاه برش لیزر می تواند در اختیار شما قرار دهد. این میزان در اکثر دستگاه های برش لیزر 100 درصد می باشد. مین پاور حداقل توانی است که یک دستگاه لیزر منتشر می کند.

میز کار یک دستگاه لیزر هم عامل دیگری است که در فروش دستگاه لیزر به آن توجه می شود. میز کار خود را بر اساس ورقه هایی که قصد برش آن ها را دارید انتخاب نمایید. به عنوان مثال اگر در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان فعالیت می کنید، میز در ابعاد 180*120 می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

تیوب، مهم ترین قسمت یک دستگاه لیزر است. درست است که تیوب های با زمان عمر کمتر بسیار ارزان تر می باشند، اما با این حال به شما پیشنهاد می کنیم که در هنگام خرید دستگاه لیزر حتما از تیوب های با عمر بیشتر استفاده کنید.

موارد تعیین کننده قیمت فروش دستگاه لیزر

فروش دستگاه لیزر

با بالاتر رفتن تورم و تحریم های به وجود آمده علیه کشورمان، قیمت دستگاه لیزر هم افزایش پیدا کرده است. البته موارد زیاد دیگری هم در تعیین قیمت دستگاه لیزر نقش دارند که در ادامه آن ها را ذکر خواهیم کرد:

  • مانیتور صنعتی موجود بر روی دستگاه: مانیتور های صنعتی موجود در دستگاه های لیزر به دو گروه دکمه ای و لمسی تقسیم می شوند. بدیهی است که مانیتور لمسی آن از قیمت بالاتری برخوردار است.
  • قطعات جانبی: قطعات جانبی به کار رفته شده در دستگاه های لیزر می تواند در تعیین قیمت آن تاثیر گذار باشد. با اینکه این قطعات صرفا ضروری نیست، اما به شما پیشنهاد می کنیم که به بهانه پول بیشتر آن ها را در هنگام خرید دستگاه لیزر فراموش نکنید. برخی از این قطعات امکانات گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهند.تمامی این قطعات در صدرا لیزر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته اند.
  • شیر های برقی و خنک کننده ها: خنک نگه داشتن دستگاه برش لیزر امری بسیار مهم برای اپراتور ها می باشد. در صورتی که دستگاه لیزر شما خیلی داغ شود، می تواند تیوب را سوراخ کند. در صورت سوراخ شدن تیوب، دیگر هیچ کاربردی نخواهد داشت و شما را متحمل هزینه های گزاف خواهد کرد. بنابراین در این خصوص از هیچ هزینه ای برای خنک نگه داشتن دستگاه لیزر خود دریغ نکنید.
  • ضمانت دستگاه لیزر هم از عوامل دیگری است که در تعیین قیمت آن بسیار مهم است. اما شما در این خصوص هم نیازی نیست نگران باشید صدرا لیزر، دستگاه و تمامی قطعات مورد نیاز را با بالا ترین کیفیت و قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد. این مسئله موجب رضایتمندی بیشتر کاربران از صدرا لیزر شده است. صدرا لیزر مرجع فروش دستگاه لیزر است.
  • مادربرد های دستگاه لیزر هم به تدریج به سمت پیشرفته شدن گام برداشته اند و در فروش دستگاه لیزر تحولات اساسی در آن ها ایجاد شده است. مادربرد های قدیمی تر تقریبا هیچ آپشن به خصوصی ندارند در صورتی که مادربرد های جدید قابلیت پیش نمایش انجام کار، کیفیت تصویر رنگی، زمان انجام کار، زمان سپری شده و نشان دادن موقعیت دقیق لیزر بر روی میز کار را دارند. از این نظر می توانند کمک بسیار را به اپراتور دستگاه برسانند.

در پایان هم ذکر این نکته ضروری است که اگر از اپراتور های دستگاه لیزر می باشید، حتما به خنک شدن دستگاه، تعیین دقیق نقطه شروع و تعیین میزان فوکوس توجه فرمایید. فوکوس، فاصله کنونی لیزر با ورقه می باشد. در صورتی که مورد توجه اپراتور قرار نگیرد، دستگاه با هر میزان قدرتی که وارد کند، باز هم نمی تواند ورقه ها را برش دهد. بنابراین حتما در هنگام کار با دستگاه لیزر آن را مد نظر خود قرار دهید و بسته به ضخامت ورق، میزان فوکوس را تغییر دهید.