laser cuttingبرش لیزر فلزات

سرعت و دقت بی‌نظیر در برش لیزر فلزات امری اثبات شده و غیرقابل چشم‌پوشی می‌باشد. خصوصا در دستگاه‌های نسل چهارم برش لیزر کمپانی بیسترونیک Bystronic سوئیس موسوم به دستگاه برش لیزر فایبر؛ این دقت و سرعت کاملا تفاوت محسوسی را با نسل‌های پیشین ایجاد کرده است. در دستگاه‌های برش لیزر بیسترونیک Bystronic که بیشتر در لیزر برش فلزات استفاده می‌شوند دقتی با تلورانس کمتر از ۲۰ میکرون حاصل می‌شود. بازگشت دستگاه برش لیزر به رفرنس اصلی دستگاه نیز دقتی کمتر از ۱۰ میکرون را حاصل می‌نماید.
سرعت برش در دستگاه‌های لیزر فایبر بیسترونیک Bystronic نیز بسته به ضخامت و جنس قطعه کم و زیاد می‌گردد. برای مثال برای قطعات با جنس آهن و ضخامت ۱ میلی‌متر می‌توان در یک دستگاه تا سرعت ۲۵ متر بر دقیقه برش داد. این سرعت برای ضخامت مشابه و قطعه استیل به ۲۰ متر بر دقیقه می‌رسد. یعنی برای برش یه قطعه با محیط برش ۲۰ سانتیمتر با ضخامت ۱ میل به حدود نیم ثانیه زمان احتیاج می‌باشد. این سرعت و دقت اعجاب‌آمیز زمانی خود را نشان می‌دهد که تیراژ و تعداد قطعات بالا باشد. در این حالت جدای از آنکه هزینه‌های کارفرمایان را کاهش می‌دهد، زمان تحویل قطعات و در نتیجه راندمان فعالیت صنعتی را به شدت افزایش می‌دهد.

laser cuttingخدمات برش لیزر فلزات صدرا لیزر

صدرا لیزر به عنوان یکی از مجوعه های پیشرو در صنعت لرش لیزر مفتخر است که خدمات برش لیزر فلزات را ارائه بدهد.
خانواده بزرگ صدرا لیزر با در اختیار داشتن برترین و به روز ترین دستگاه های برز لیزر به شما عزیزان خدمات برش فلزات را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می دهد.
ما در مجموعه صدرا لیزر برش انواع فلزات : آهن ، استیل ، برنج ، ورق و لوله را با افتخار انجام بدیم
اگر نیاز به این خدمت دارید مطمن باشید بهترین گزینه انتخاب صدرا لیزر است و شک نکنید از این انتخاب پیشمان نمی شید.

دپارتمان خدمات برش لیزر صدرا لیزر

دپارتمان برش لیزر مجموعه صدرا لیزر

sample cuttingنمونه کار برش لیزر فلزات مجموعه صدرا لیزر

فرم سفارش خدمات برش لیزر فلزاتOrder form

باتشکر از اعتماد شما به مجموعه صدرا لیزر
جهت اطلاع از قیمت انواع خدمات برش لیزر فلزات و غیر فلزات و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.

  برش لیزر ورق در مجموعه صدرا لیزر

  برش لیزر ورق در مجموعه صدرا لیزرGoals

  با استفاده از برش لیزر فلزات در صنایع فلزی و ورق‌کاری، همزمان با بالا رفتن سرعت انجام عملیات و همچنین بهبود بی‌بدیل کیفیت تولید قطعات، هزینه‌های تولید بصورت کاملا محسوس کاهش می‌یابد. بالا رفتن راندمان عملیات های صنعتی با استفاده از خدمات لیزر فلزات بسرعت باعث سودآوری و پیشرفت واحدهای صنعتی می‌گردد که تنها هدف مجموعه صدرا لیزر می‌باشد.
  مجموعه صدرا لیزر با بهره‌مندی از دستگاه‌های برش لیزر بیسترونیک Bystronic سوئیس؛ امکان برش لیزر فلزات با متریال‌های مختلف و همچنین دقت بسیار زیاد در تحلیل و برش نقشه‌های بسیار پیچیده برش لیزر را با سرعت بالا مهیا می‌کند. برش لیزر فلزات در مجموعه صدرا لیزر با استفاده از نسل چهارم تکنولوژی‌های برش لیزر یعنی لیزر فایبر انجام می‌پذیرد. برش لیزر فایبر علیرغم سرعت و دقت بسیار بالا، هزینه‌های خدمات برش لیزر فلزات را نیز به میزان محسوسی کاهش می‌دهد؛ که این کاهش هزینه‌ها در تیراژ بالا خود را به خوبی نشان می‌دهد. انواع متریال‌های فلزی را می‌توان تحت برش با دستگاه‌های برش لیزر بیسترونیک Bystronic مجموعه صدرا لیزر قرار داد. فلزاتی نظیر آهن معمولی، استیل، برنج، مس و آلومینیوم از جمله متریال‌هایی است که می‌توان آنها را با استفاده از برش لیزر فلزات با فایبر مورد برش‌کاری قرار داد. در جدول زیر مشخصات حداکثر ضخامت‌های قابل برش لیزر ورق با متریال‌های مختلف که در مجموعه صدرا لیزر قابل اجرا می‌باشد ذکر شده است.

  ابعاد و ضخامت برش لیزر فلزاتthickness

  جنس ورق(متریال) حداقل ضخامت حداکثر ضخامت
  برش لیزر آهن ۰.۵ میلی‌متر ۲۵ میلی‌متر
  برش لیزر استیل ۰.۵ میلی‌متر ۲۰ میلی‌متر
  برش لیزر آلومینیوم ۰.۵ میلی‌متر ۱۰ میلی‌متر
  برش لیزر گالوانیزه ۰.۵ میلی‌متر ۱۰ میلی‌متر
  برش لیزر فلزات رنگی همچون برنج و مس و برنز ۰.۵ میلی‌متر ۵ میلی‌متر